העתיד שלכם הוא

ההשקעה הטובה ביותר!

יוגב קנזי

כלכלן בעל תואר שני M.A מוסמך במימון ומומחה פיננסי עם למעלה מ-17 שנות ניסיון בשוק ההון ועולם הביטוח. בעל רישיון לניהול תיקי השקעות מטעם הרשות לניירות ערך ורישיון סוכן ביטוח פנסיוני ואלמנטרי, בנוסף בוגר מסלול לימודי שמאות מקרקעין.

השירותים שלנו

ייעוץ השקעות
לפרטיים

תכנון פיננסי
לבכירים

תכנון פרישה

ניהול נכסים וממון

ליווי מקצועי

היתרונות שלנו

השקעות חכמות

בהתאמה אישית לפי

הצרכים שלכם

זיהוי הזדמנויות

להשקעות עם פוטנציאל

רווחיות גבוה בתקופת

אי וודאות

שקיפות ואחריות

רק האינטרסים שלכם

עומדים לנגד עינינו

ניסיון

למעלה מ-17 שנות ניסיון

ומקצועיות מוכחת

לפגישת ייעוץ
ללא עלות וללא התחייבות:

לקוחות ממליצים

שאלות נפוצות

(לקבלת תשובה לחצו על השאלה)

ניסיוני המקצועי במגוון תפקידי ניהול בתחום ההשקעות, הביטוח והפיננסים לצד היכרות פנימית ומעמיקה של המערכת הבנקאית, חברות ביטוח ומשרד המשפטים. כמו כן, בשנים האחרונות התמקצעתי בתכנון פיננסי למיסוי בפרישה, דבר המאפשר לי לבנות תכנית פיננסית המתאימה באופן מדויק לצרכים שלך ברמה המקצועית הגבוהה ביותר.

 תכנון פיננסי הינו ניהול נכון של הנכסים וההתחייבויות של התא המשפחתי לאורך ציר הזמן. מטרתו העיקרית של התכנון הפיננסי לאפשר לבני המשפחה להגשים את יעדי החיים הפיננסיים כפי שהוגדרו על ידם.

בראש ובראשונה תיאום ציפיות. תוכנית פיננסית הינה תוכנית אסטרטגית לכל דבר אשר צריכה להיבנות רק לאחר היכרות מעמיקה של בני המשפחה, האמצעים העומדים לרשותם, מבנה ההכנסות וההוצאות של התא המשפחתי והבנה של מטרות החיים אותן הם חפצים לממש בעתיד.

אין אפיק השקעות אחד שמתאים לכולם. היות ותהליך התכנון הפיננסי הינו אינדיבידואלי אז טובת הלקוח עומדת במרכז. בכדי להעניק ללקוח את השקט הנפשי שהוא נמצא בדרך הנכונה להשגת יעדיו, הייעוץ חייב להיות מותאם באופן אישי לצרכים והיכולות הפיננסיות שלו, תוך מתן מענה לכל סוגיה פיננסית.

ישנם מס’ גורמים מרכזיים לבניית תוכנית פיננסית נכונה. תכנון פיננסי חכם חייב לפני הכל לשקף בצורה פשוטה וברורה את מצבו הפיננסי של הלקוח, תוך התאמה אישית של תמהיל חסכונות והשקעות יעיל ואמין לצד מקסום קבלת הטבות המס המגיעות לו.

חד משמעית כן, השקיפות כלפי הלקוח הינה ערך עליון עבורי! אי לכך ובהתאם לזאת אני דוגל בעדכון שוטף של הלקוח בכל הקשור לתיקי השקעותיו ושם לנגד עיניי אך ורק את האינטרסים שלו והצלחתו הפיננסית.